WYPOSAŻENIE GABINETU

Urządzenia

W gabinecie posiadamy urządzenie InBody270. To innowacyjny i jedyny taki analizator w Polsce, który w specjalistyczny sposób umożliwia zbadanie składu ciała. Analizator składu ciała InBody skupia się na dokonaniu RZECZYWISTEGO POMIARU i nie uwzględnia danych empirycznych (wiek, płeć czy budowa ciała) wpisywanych przed wykonaniem analizy.

Ponadto w naszym gabinecie znajdą Państwo również platformę wibracyjną. Jej zadaniem jest wprawić nasze mięśnie i ciało w ruch wibracyjny, który ma wzmacniać efekty treningu. Producenci twierdzą, że urządzenie o ponad połowę zwiększa pracę mięśni.
POMIAR CIŚNIENIA KRWI JEST JEDNYM Z PODSTAWOWYCH KROKÓW MONITOROWANIA ZDROWIA!

W gabinecie posiadamy również jeden z najlepszych ciśnieniomierzy dostępnych w Polsce! To właśnie dzięki niemu możliwe jest wyeliminowanie dwóch najczęstszych problemów występujących przy dokonywaniu analiz: bolesnym pomiarem związanym ze zbyt wysokim ciśnieniem oraz niedokładnymi wynikami. Z wizyty na wizytę, dzięki tworzącym się wykresom, kontrolujemy ciśnienie, porównując do poprzednich pomiarów i miesięcy, tworząc historię pomiarów! 

Dodatkowo - posiadamy także Soehnle, czyli elektroniczny wzrostomierz ultradźwiękowy. Posiada on wbudowany czujnik nachylenia, który pomaga wykonać precyzyjny i dokładny pomiar wysokości ciała.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI