DIETETYK KLINICZNY

mgr Klaudia Bartkowska-Damijan

Witaj! 

Nazywam się Klaudia Bartkowska- Damijan, jestem magistrem Dietetyki Klinicznej i wykładowcą akademickim na uczelni medycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. . W zawodzie pracuję od 2014 roku co skłoniło mnie do otwarcia własnego Gabinetu Dietetyki Klinicznej. 

Jestem pasjonatem zdrowia! W tym podejścia holistycznego. Uwielbiam trudne przypadki, to one jeszcze bardziej zachęcają do rozwoju. Radość pacjentów doświadczających poprawę stanu zdrowia, kondycji fizycznej i psychicznej jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy. 

Dietetyka to mocno i szybko rozwijająca się dziedzina, pochodna medycyny- w której nie wolno stać w miejscu, należy być na bieżąco stale inwestując w rozwój swojej wiedzy i umiejętności. Biorę udział w licznych międzynarodowych oraz krajowych konferencjach dotyczących zdrowego stylu życia dzięki czemu szeroka wiedza merytoryczna poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym pozwala mi na pracę z najbardziej wymagającymi i trudnymi dolegliwościami oraz schorzeniami. Swój warsztat pracy opieram przede wszystkim na dogłębnej i szerokiej diagnostyce, która jest podstawą dobrze dobranej i skutecznej terapii żywieniowej. 

Prócz pracy w Gabinecie, rozpisuję i kontroluję jadłospisy dla placówek szkolnych, przedszkolnych, żłobkowych oraz domów pomocy społecznej, Caritas. 

Prowadzę również spotkania, szkolenia, warsztaty oraz konferencje dzięki czemu swoją wiedzą mogę dzielić się z innymi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI