DIETETYK KLINICZNY

mgr Karolina Mięsowicz

Jestem absolwentką Dietetyki na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywałam poprzez liczne praktyki oraz staż w wyspecjalizowanych poradniach, a także w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie, udzielanie konsultacji dietetycznych, czy prowadzenie wykładów oraz warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Od czasu studiów swoją wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej poszerzam uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach dotyczących żywienia m.in. w chorobach tarczycy, PCOS, psychodietetyki, wsparcia żywieniowego w chorobach nowotworowych i innych. Ukończyłam także specjalistyczne szkolenie dotyczące żywienia w insulinooporności, uzyskując tytuł „specjalisty przyjaznego insulinoopornym SOIT” potwierdzony egzaminem i certyfikatem.

Prócz pracy w Gabinecie, pracuję jako Dietetyk na oddziale w Dziecięcym Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Dodatkowo, redaguję artykuły o tematyce żywieniowej na różne portale internetowe.

W swojej pracy szczególnie cenię sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wierzę, że odpowiednie zrozumienie, rozmowa i praca pozwolą na trwałą pomoc w zmianie nawyków
żywieniowych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI