DIETETYK KLINICZNY

inż. Kinga Sieprawska

Dietetyk specjalizujący się w dietetyce pediatrycznej oraz w żywieniu w trakcie ciąży i podczas laktacji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Moim głównym zainteresowaniem jest Dietetyka Pediatryczna. Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u przyszłych rodziców podczas planowania ciąży, przez cały okres jej trwania, oraz edukacja dotycząca tego jak rozszerzać dietę maluszka mają istotny wpływ na całe późniejsze życie dziecka. Coraz częściej dzieci w różnym wieku borykają się z nadmierną masą ciała. Moim zadaniem jest uporać się z tym problemem poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie i zmianę jakości życia na lepsze.

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach na temat żywienia dzieci i kobiet w ciąży, psychodietetyki, schorzeń i chorób takich jak insulinooporność, cukrzyca typu I, cukrzyca typu II, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, choroby przewodu pokarmowego, zaburzenia płodności, PCOS i wiele innych. Uczestniczyłam również w Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym otrzymując tytuł „Specjalisty Przyjaznego Dzieciom”.

Dietetyka jest moją największą pasją! Uwielbiam przekazywać ludziom swoją wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania. Nie lubię słowa „dieta”. Pomagam budować zdrowe nawyki żywieniowe, które można utrzymywać przez całe życie. Jedzenie jest ogromną przyjemnością i nie powinniśmy sobie jej odmawiać.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI